WMS

 

Szanowni Państwo,

Wraz z dynamiczną rozbudową Comarch ERP XL rozwijamy aplikacje powiązane dostępne w ramach oferty ERP 4.0.  Zachęcamy do zapoznania się z nowościami wprowadzonymi w ostatnim czasie oraz informacjami na temat wybranych aplikacji powiązanych z systemem Comarch ERP XL.

 

 

W najnowszej wersji Comarch WMS wprowadzono szereg nowych funkcjonalności i usprawnień we współpracy z Comarch ERP XL.

W ramach rozwoju obsługi sztucznej inteligencji wprowadzono grupowanie dyspozycji wydań, przyjęć oraz przesunięć z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego. Dzięki temu system jest w stanie podpowiadać optymalny sposób łączenia kilku dyspozycji w jedną w celu zapewnienia optymalnych przejść pracowników w magazynie.

Dodano możliwość realizacji inwentaryzacji ciągłej na magazynach z włączonymi rezerwacjami online. Dzięki temu w Comarch WMS możliwe jest prowadzenie inwentaryzacji ciągłej bez względu na sposób współpracy z Comarch ERP XL.

Umożliwiono wprowadzanie podpisów ręcznych na kolektorze podczas odbioru towarów. Dzięki temu fakt odbioru towaru przez kuriera lub klienta będzie mógł być odnotowany za pomocą podpisu na dokumentach w systemie. W związku z tym wprowadzono również nowy krok dostępny w procesach WMS o nazwie „Potwierdzenie odbioru”.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi nowościami w systemie Comarch WMS: