O NAS
Kim jesteśmy?
Firma ISO-NET zapewnia kompleksowe usługi konsultingowe, informatyczne i techniczne

– począwszy od analizy i doradztwa, poprzez wdrożenie systemu do zarządzania, dobór infrastruktury IT, szkolenia użytkowników, wsparciemerytoryczne i techniczne, na outsourcingu IT skończywszy. W naszej ofercie produktowej znajdują się wysokiej klasy systemy ERP, programy dla firm, jak i inne rozwiązania IT wspierające zarządzanie.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Efektywna praca

Kładąc nacisk na indywidualne podejście do Klienta, współpracę z każdym z nich rozpoczynamy od gruntownego poznania specyfiki jego działalności, a także oczekiwań dotyczących systemu ERP. Co więcej uwzględniając dynamikę rozwoju każdego przedsiębiorstwa oferujemy rozwiązanie, które może być stale rozbudowywane i dostosowywane do aktualnych potrzeb Klienta.

Codziennie na sukces firmy i Klientów pracuje zespół specjalistów w swojej branży. Połączenie ich doświadczenia i potencjału pozwoliło nam na stworzenie profesjonalnych struktur zespołów odpowiedzialnych za poszczególne etapy współpracy z Klientami.

Naszym atutem jest zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy projekt oraz dążenie do tego, aby powierzone nam zaufanie przełożyło się na oczekiwany wynik biznesowy.