NASI PARTNERZY
Z kim współpracujemy?

Jesteśmy związani z firmą Microsoft od początku naszej działalności.  Oprócz systemów operacyjnych i pakietów biurowych świadczymy zaawansowane rozwiązania, bazując na strukturze serwerowej Microsoftu, poczynając od standardowych serwerów plików, kontrolerów domeny jak Microsoft Windows Server przez serwery pocztowe typu Microsoft Exchange do serwerów związanych z bazami danych. Rozwiązania te proponujemy naszym Klientom użytkującym systemy Comarch, by kompleksowe, przy użyciu profesjonalnych rozwiązań IT, wesprzeć prowadzenie ich biznesu.

Z firmą Comarch współpracujemy od 2005 roku, kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż i wdrażanie systemów ERP.  W 2012 roku przyznano nam statusu Platynowego Partnera Comarch, najwyższy tytuł przyznawany partnerom Comarch. Stanowi on dowód naszego zaangażowania, nagrodę za wiele udanych wdrożeń ERP i bardzo dobre wyniki sprzedaży. Dla użytkowników systemów Comarch to potwierdzenie jakości naszych usług i gwarancja priorytetowej obsługi przez producenta oprogramowania – Comarch S.A.

Od wielu lat współpracujemy  z  Xerox jako Business Partner, zarówno w zakresie typowych biurowych urządzeń dla MSP, jak i dużych maszyn kserująco-kopiujących dla poligrafii. Dysponujemy szeroka ofertą producenta i znajdziemy rozwiązania dla każdej firmy i osoby prywatnej.

ISO-NET jest certyfikowanym Złotym Partnerem F-Secure, najbardziej skutecznego oprogramowania antywirusowego, wielokrotnie nagradzanego za najlepsze zabezpieczenie. F-Secure gwarantuje bezpieczeństwo Twojej firmy, a my służymy pomocą przy jego instalacji i obsłudze.