Ruszyła platforma zakupowa wszystko.pl

 

29 czerwca Comarch udostępnił swoją nową platformę zakupową wszystko.pl.

Klienci w całej Polsce mogą już kupować produkty w wielu kategoriach, m.in. elektronikę, akcesoria dziecięce, artykuły do domu i ogrodu, odzież czy części motoryzacyjne.

Do tej pory na portalu zarejestrowało się ponad16 tys. sprzedawców. Każdy z nich korzysta z pakietu benefitów, takich jak 0% prowizji od sprzedaży, brak opłat za utrzymanie konta, opieka indywidualnego opiekuna kategorii czy bezpłatny marketing sklepu. Żeby dołączyć do serwisu jako sprzedawca, wystarczy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą w Polsce i przejść nieskomplikowany proces weryfikacji konta.

Aktualna platforma wszystko.pl to tzw. wersja MVP (minimum viable product), posiadająca podstawowe i niezbędne funkcjonalności. Z tego powodu portal nie jest jeszcze idealny. Serwis jest ciągle udoskonalany, z każdym tygodniem wdrażane są kolejne opcje i udogodnienia dla użytkowników. W niedługim czasie planowane jest również udostępnienie dedykowanej aplikacji mobilnej do zakupów.

Zachęcamy do rejestracji jako sprzedawca w tym miejscu oraz dodawania swoich produktów. Umożliwiamy integrację sprzedaży przez systemy Comarch ERP, BaseLinker, Open API, Shopelo i SaleBasis.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na adres sprzedawca@wszystko.pl oraz zapoznania się z naszym Centrum Pomocy.