Platforma wszystko.pl startuje już 29 czerwca

 

 

 

Po kilkunastu miesiącach od rozpoczęcia prac nad budową platformy zakupowej wszystko.pl Comarch ogłosił datę premiery konsumenckiej nowego serwisu – start nastąpi 29 czerwca. Portal będzie dostępny dla wszystkich konsumentów w Polsce.

Sprzedający w internecie już od sierpnia ubiegłego roku dołączają do platformy, integrując sprzedaż i dodając oferty. Na wszystko.pl do tej pory zarejestrowało siękilkanaście tysięcy sprzedawców, którzy wystawiają oferty w każdej kategorii.

Marketplace Comarchu od samego początku chce być konkurencyjny względem innych platform, dlatego przedsiębiorcom dołączającym do wszystko.pl oferuje0% prowizji od sprzedażyczy brak opłat za utrzymanie konta.

Dużym atutem są teżintegracje. Sprzedawca może zintegrować się z wszystko.pl zarówno za pomocą popularnego narzędziaBaseLinker, jak i systemuComarch ERP, z którego korzysta już ponad 100 tys. firm handlowych. Dostępne jest równieżOpen API.

Inne korzyści, które portal oferuje sprzedawcom, to m.in. atrakcyjnepakiety marketingowe, darmowe metodypromocji produktówczy pomocindywidualnego opiekunakategorii.

Niedługo po premierze platforma udostępni kupującymdedykowaną aplikację mobilnądo robienia zakupów i śledzenia zamówień. W 2024 r. wszystko.pl planujekampanię telewizyjną i radiowąserwisu.

Więcej o premierze nowego marketplace wszystko.pl przeczytać możnapod poniższym linkiem.