Otwieramy wersję beta platformy wszystko.pl

 

 

 

Do premiery konsumenckiej platformy zakupowej wszystko.pl zostało już tylko kilka kroków…

Startujemy w czerwcu, więc to ostatni dzwonek, by przygotować się na ten kluczowy moment, dołączając do portalu, który obecnie jest w fazie testów.

Warto to zrobić teraz, bo w ramach testów 29 marca uruchomiliśmy wersję beta wszystko.pl. Sprzedawcy e-commerce, którzy się u nas zarejestrują, przejdą weryfikację i wystawią pierwsze produkty, dostaną możliwość doświadczania serwisu z perspektywy klienta. Dotychczas sprzedający mogli dodawać oferty i zarządzać sprzedażą. W wersji beta mają dostęp do całego portalu – widzą stronę główną i wyszukiwarkę, mogą robić zakupy czy zobaczyć, jak wygląda lista ofert w ich kategorii. Taką korzyść zyskają wszyscy sprzedawcy, którzy dołączą do wszystko.pl i zweryfikują konto.

Dostęp do platformy ma też zamknięta grupa klientów. Ok. 7 tys. pracowników Grupy Comarch od grudnia 2022 roku testuje działanie marketplace, kupuje produkty oraz dzieli się z nami opiniami i sugestiami zmian.

Zapraszamy sprzedawców do rejestracji na nowym bezprowizyjnym portalu wszystko.pl i dodawania ofert w swojej kategorii. Zdajemy sobie sprawę, że na platformie nie wszystko działa jeszcze idealnie i występują niedociągnięcia. Staramy się je jednak na bieżąco niwelować, by przygotować dla Was na premierę jak najlepiej rozbudowany portal. Jeśli wiec widzicie potrzebę poprawy działania wszystko.pl w jakimś obszarze, zachęcamy do wysyłania nam propozycji udoskonaleń i nowych funkcjonalności.

Przypominamy, że sprzedawcy na wszystko.pl dostają pakiet benefitów od startu, m.in.:

0% prowizji od sprzedaży

Brak opłat za utrzymanie konta

Sprzedaż w każdej kategorii

Integracje BaseLinker, Comarch ERP, Open API

Opiekuna kategorii

Zarejestruj się na platformie wszystko.pl w tym miejscu. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące wersji beta serwisu, kliknij poniższy przycisk.