Pobierz bezpłatny e-book i odbierz rabat na Comarch IBARD!

Każdego roku w Polsce obserwujemy wzrost liczby cyberataków, które mogą spowodować paraliż całej firmy i narazić ją na ogromne straty finansowe oraz utratę reputacji.

Ofiarami cyberprzestępców, wbrew pozorom, nie są wyłącznie największe korporacje.Coraz częściejtomałe i średnie przedsiębiorstwa stają się ofiarami, które nie są wystarczająco zabezpieczone i przygotowane. By skutecznie się ochronić należy regularnie poszerzać wiedzę z zakresucyberbezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach zapewnienie bezpieczeństwa w tym obszarze stanowi jedno z najważniejszych zagadnień dla każdej firmy.

Specjalnie dla Państwaprzygotowaliśmy e-poradnik,w którym omawiamy najczęściej występujące zagrożenia orazpodpowiadamy, jak się chronić.

Przypominamy, że w naszej ofercie mamy narzędzieComarch IBARD, dzięki któremu można wykonywać automatyczny backup online, bezpiecznie przechowywać oraz synchronizować dane w Chmurze Comarch. Dla osób, które pobiorąe-bookprzygotowaliśmy kod rabatowy naComarch IBARD w wysokości -15%!