Comarch Apfino przygotowuje się na 2023!

 

 

Ubiegły rok obfitował w wiele wyzwań, które podejmował zespół pracujący nad rozwojem platformy Apfino. 

Światło dzienne ujrzały nowe produkty finansowe dla firm, powstał także szereg usprawnień, dzięki którym korzystanie z portalu jest jeszcze efektywniejsze. 

Oto krótkie podsumowanie roku 2022 w Apfino:

  • Integracja z Comarch ERP XL – usługa windykacji polubownej jest możliwa we wszystkich systemach Comarch ERP,
  • Uruchomienie usługi Poznaj swojego kontrahenta – biura rachunkowe mogą wygodnie weryfikować swoich partnerów biznesowych, co jest obowiązkiem z punktu widzenia ustawy AML,
  • Rozpoczęcie współpracy z drugą firmą faktoringową (Faktoria) –  usługa faktoringu jest dostępna dla wszystkich rodzajów spółek,
  • Uruchomienie usługi Link do płatności – przedsiębiorcy mogą udostępniać swoim kontrahentom płatności za faktury szybkim przelewem oraz BLIKiem.
  • Udostępnienie pieczęci prewencyjnej – użytkownicy Apfino mogą na swoich dokumentach sprzedażowych bezpłatnie umieszczać plik graficzny, motywujących kontrahentów do terminowej zapłaty,
  • Uruchomienie usługi Opłacanie kosztów – dzięki platformie dostępne jest dokonywanie płatności za firmowe wydatki.

Ponadto, na platformie są dostępne usługi, które pojawiły się w 2021 roku, czyli faktoring online i windykacja polubowna (przeterminowane należności odzyskuje w Apfino już ponad 1000 firm!). 

Bardzo nas cieszy, że sukcesywnie uruchamiane usługi cieszą się dobrymi opiniami wśród użytkowników platformy (a jest ich już ponad 2200 firm!) – to nas napędza do dalszego działania!

Naszym celem niezmiennie jest upraszczanie finansów polskich przedsiębiorców i do tego dążymy również w 2023 roku. Już niebawem kolejne nowości na platformie Apfino.