Promocja Comarch IBARD 1 Terabajt dla Biznesu za darmo trwa!

 

 

 

 

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca roku trwa promocja  1 Terabajt dla Biznesu za darmo skierowana do wszystkich, którzy nie posiadają konta w usłudze Comarch IBARD.

Bezpieczeństwo danych to najważniejszy aspekt prowadzenia firmy niezależnie od jej wielkości. Każdy przedsiębiorca powinien dbać, aby wszystkie przechowywane i przetwarzane dane były stosownie zabezpieczone przed utratą, zaszyfrowaniem czy kradzieżą.

 

Kopie zapasowe są  jedyną gwarancją, która w przypadku utraty lub zaszyfrowania danych umożliwi ich odzyskanie oraz zapewni ciągłość biznesu. UsługaComarch IBARDumożliwia tworzeniecodziennych kopii zapasowych baz danych, plików czy folderów.

 

Zbliżający się okres świąteczny to doskonały moment, aby skorzystać z promocji na darmowe konto w usłudzeComarch IBARDprzez 6 miesięcy o pojemności aż1 Terabajtz funkcjonalnościami Pakietu Biznes.

Nie ryzykuj– zacznij wykonywać backup swoich danych doComarch IBARD!

Więcej informacji o promocjiComarch IBARDtutaj >>.

 

W ostatnim czasie otrzymujemy sporo zgłoszeń od Klientów, którzy utracili dane i próśb o pomoc w ich odzyskaniu. Korzystając z powyższej promocji możecie Państwo zapobiec kryzysowym sytuacjom!

Zachęcamy do skorzystania z promocji 1 Terabajt dla Biznesu za darmo!