Comarch sPrint Beta już jest dostępny!

 

 

 

 
 
Z przyjemnością informujemy, że na rynku zadebiutowała nowa aplikacja do wydruków jaką jest Comarch sPrint Beta. Comarch sPrint to aplikacja, dzięki której użytkownicy oprogramowań ERP sprawnie wydrukują dowolny dokument na podstawie danych z systemu źródłowego.
Ponadto będą mogli skorzystać z intuicyjnego Edytora, w ramach którego wprowadzą zmiany we wcześniej przygotowanych szablonach lub stworzą swój własny wydruk od podstaw.

 

Więcej informacji o możliwościach narzędzia znajduje się na stronie www oraz w ulotce narzędzia. Zachęcamy również do obejrzenia nagrania webinaru „Comarch sPrint – usprawnij wydruk dokumentów”, który odbył się 02.03.2022.
 
Rozwiązanie można pobrać już dzisiaj ze stron walidowanych z zakładki Comarch sPrint. Jest to wersja rozwiązania w pełni zintegrowana z Comarch ERP Optima. Aplikacja została udostępniona w wersji Beta i ma na celu zaznajomienie się z nowym narzędziem oraz umożliwienie użytkownikom przetestowanie jego możliwości.
 
Liczymy również na informację zwrotną i uwagi dotyczące działania narzędzia i kierunku jego rozwoju. Wszelkie pytania, wątpliwości czy uwagi można zgłaszać w naszym systemie SOZ lub na portalu Społeczność Comarch ERP.