Usługa windykacji dostępna w każdym systemie Comarch ERP

 
Szanowni Państwo,
 
Płynność finansowa to podstawa funkcjonowania każdego biznesu, a unikanie zatorów płatniczych to jedna z form jej utrzymania. Brak terminowej zapłaty od kontrahentów to problem blisko 60% polskich przedsiębiorstw*.
Zlecanie przeterminowanych faktur profesjonalnym negocjatorom pozwala na oszczędzenie czasu, pieniędzy i niepotrzebnych emocji. Miło nam poinformować, że usługa windykacji polubownej jest już dostępna we wszystkich systemach Comarch ERP za pośrednictwem bezpłatnej platformy Apfino. Od teraz w Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL zlecą Państwo fakturę po terminie do odzyskania należności jednym kliknięciem.
 
 
 
 
 
Usługę realizuje nasz partner, firma Kaczmarski Inkasso – ekspert w dziedzinie zarządzania należnościami, działający na rynku od 30 lat. Windykację w Apfino wyróżnia:
  • Wysoka skuteczność windykacyjna – sięgająca 80% spraw,
  • Brak ryzyka i opłat na start – koszty są naliczane za sprawy zakończone sukcesem,
  • Windykacja na koszt dłużnika – negocjatorzy zajmują się odzyskaniem kosztów prowadzenia sprawy od dłużnika,
  • Informacje o statusie sprawy – przebieg i efekty procesu można kontrolować na bieżąco w Apfino lub w systemie Comarch ERP,
  • Konkurencyjna oferta – korzystne warunki tylko dla użytkowników Apfino.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałem video na temat usługi windykacji, który przygotowaliśmy wraz z firmą Kaczmarski Inkasso.
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi windykacji na platformie Apfino!

 

 

 

 

 

*badanie Kaczmarski Inkasso „Audyt windykacyjny 2021″