wszystko.pl zmieniamy dla Ciebie!

Wartość rynku e-commerce w Polsce w 2021 roku wyniosła już 100 mld złotych. Każdego roku liczba kupujących w sieci rośnie – przewiduje się stabilny, 12% wzrost polskiego e-commerce co najmniej do 2026 roku. To doskonały czas na sprzedaż online swoich produktów lub rozszerzenie już prowadzonej sprzedaży online o kolejny kanał pozyskiwania klientów, szczególnie, że już 77% wszystkich użytkowników kupuje przez Internet.*
 
 
Na bieżąco śledzimy trendy w e-commerce i chcemy zapewnić Wam najlepsze warunki do rozwoju firmy na dynamicznie zmieniającym się rynku sprzedaży internetowej. Mając na uwadze rosnące potrzeby i oczekiwania naszych klientów, tworzymy od podstaw nową wersję platformy sprzedażowej wszystko.pl. Zmieniamy się, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania IT, aby maksymalnie ułatwić Ci sprzedaż online. Do współpracy zapraszamy polskich sprzedawców, dla których liczą się partnerskie podejście i najlepsze na rynku warunki sprzedaży.
 
 
Chcesz niedługo wystartować razem z nami? Skontaktuj się z Kierownikiem ds. Rozwoju Biznesu Karolem Gruszczyńskim i porozmawiaj o warunkach współpracy: karol.gruszczynski@comarch.pl.
 
 
Kolejna porcja informacji na temat zmieniającej się platformy wszystko.pl już w nadchodzących miesiącach, a tymczasem bądź na bieżąco i obserwuj nasze media społecznościowe, a na pewno nic Cię nie ominie: