Integracja z usługami finansowymi w Comarch ERP XT

Integracja z usługami finansowymi w Comarch ERP XT

 

Już dziś możesz zintegrować Comarch ERP XT z usługami finansowymi Comarch Finance Connect. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, od teraz możesz korzystać z usługi faktoringu online.

 

Faktoring umożliwia przyspieszenie płatności za faktury sprzedażowe z odroczonym terminem płatności. Dzięki temu przelew za wykonaną pracę możesz otrzymać nawet w dniu wystawienia faktury, bez konieczności czekania do terminu płatności 14, 30 czy nawet 90 dni.

 
Dlaczego warto korzystać z faktoringu?

  • Dzięki szybszemu dostępowi do środków finansowych zyskasz możliwość zatrudnienia pracowników, zakupu materiałów i sprzętu. W ten sposób w krótszym czasie rozwiniesz firmę i zwiększysz jej obroty.
  • Stały dostęp do pieniędzy zapewni Ci lepszą pozycję negocjacyjną. To pozwoli na uzyskanie korzystnych, nawet kilkunastoprocentowych rabatów u dostawców.
  • Dla wielu firm możliwość odroczonej płatności to jedno z kryteriów wyboru partnera biznesowego. Dzięki faktoringowi już na starcie zyskujesz lepszą pozycję w wyścigu o Klienta niż Twoja konkurencja.
 
                                                                        Jak skorzystać z usługi?