Zwiększ poziom bezpieczeństwa w firmie do 125%

Zwiększ poziom bezpieczeństwa w firmie do 125%

 
Jeśli do tej pory nie myśleli Państwo o zabezpieczaniu firmowych danych za pomocą Comarch IBARD – wiosna to idealny moment, żeby zacząć. Od dziś (18 marca) do końca kwietnia, każdy nowy użytkownik usługi Comarch IBARD może skorzystać z promocji „125% bezpieczeństwa z Comarch IBARD”.
 
W ramach promocji do każdego płatnego konta IBARD dodajemy 3 miesiące ważności usługi. Mogą Państwo wybrać dowolny wariant usługi z aktualnej oferty. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić nawet do 325 zł rocznie.
 
Comarch IBARD to pewność, że Twoim danym nic nie zagraża. Przekonali się o tym eksperci z branży bezpieczeństwa:

Dzięki wykorzystaniu Comarch IBARD mamy zapewnioną automatyczną kopię bezpieczeństwa naszych systemów zgodnie z ustalonym przez nas grafikiem. Dzięki temu mamy kopię wszystkich danych w chmurze z wygodnym dostępem z każdego miejsca, a status wykonania backupu każdorazowo możemy śledzić poprzez aplikację dostępną na smartfony – Artur Dziobak, szef Działu IT firmy Gerda.
 
Każdy Klient, który kupi Comarch IBARD u autoryzowanego Partnera Comarch lub w Sklepie Comarch, otrzyma automatycznie dodatkowe 3 miesiące usługi.
Zachęcamy do zabezpieczenia swoich danych już teraz!
 
Regulamin promocji dostępny w tym miejscu.