Webinar Automatyzacja biznesu dzięki technologii OCRx

 

 

 

Comarch OCR jest przykładem jak mechanizmy sztucznej inteligencji mogą

przyspieszać procesy biznesowe w firmie.

Używanie tego rozwiązania daje realne oszczędności czasu pracowników i przekłada się na redukcję kosztów. Omówieniu technologii OCR poświęcimy nasz najbliższy webinar. Odpowiemy również na pojawiające się ostatnio pytanie, jak wejście w życie KSeF

wpłynie na używanie Comarch OCR.

 

AI w Comarch e-Sklep

 

 

W dobie powszechnych zakupów online również w kanale e-Commerce mechanizmy sztucznej inteligencji mają swoje zastosowanie ułatwiając codzienną pracę sprzedawców internetowych.

W Comarch e-Sklep przygotowaliśmy rozwiązanie wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji dla rekomendacji prezentowanych klientom podczas przeglądania oferty sklepu internetowego oraz podczas składania zamówienia.

 

Black Friday w Comarch Apfino!

 

 

 

Tylko dzisiaj ostatnia w tym roku promocja na platformie Comarch Apfino! Obniżyliśmy ceny aż o 33% – wystarczy, że podczas zakupu wpiszesz kod BLACKFRIDAY2023

Promocją objęte są usługi:

Sprawdź kontrahenta– pobieraj jednym kliknięciem kompleksowe raporty na temat partnerów biznesowych i dowiedz się czy są godni zaufania – czy są dłużnikami i jak wygląda ich sytuacja finansowa! W Apfino przeszukamy za Ciebie rejestry dłużników i bazy publiczne! Tylko teraz pakiet Raportów Smart otrzymasz z rabatem 33%!

 

 

 

• AML dla biur rachunkowych – od 2021 roku wszystkie biura rachunkowe są zobowiązane do wypełniania procedur ustawy AML. W Apfino otrzymasz automatycznie narzędzie, które pomoże Ci spełnić ten obowiązek! Dobierz pakiet do wielkości swojego biura rachunkowego z rabatem 33%!

 

 

 

 

Webinar o dotacjach unijnych na IT

Zwiększenie zaawansowania cyfrowego oraz automatyzacja i robotyzacja to obecnie obszary mocno wspierane z funduszy europejskich.

Webinar, na który Państwa zapraszamy, przybliży tę tematykę i pokaże możliwości w obszarze dofinansowania systemów ERP.Omówimy, w których programach można szukać środków na inwestycje IT i przedstawimy założenia zbliżającego się konkursu „Dig.IT. Transformacja cyfrowa polskich MŚP”.

Bezpłatny webinar „Pozyskaj dotacje na cyfryzację firmy”

21 listopada 2023, godz. 11.00

 

Dragon + Comarch = perfekcyjna reakcja chemicznaz systemem Comarch ERP XL

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu referencyjnego zrealizowanego z firmą Dragon. Klient jest jednym z liderów rynku produkcji chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, a także jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w tym sektorze w Polsce.

Firma od lat korzysta z systemu Comarch ERP XL, dzięki czemu w skuteczny i kompleksowy sposób zarządza produkcją, magazynem oraz podejmuje decyzje biznesowe przy pomocy raportów Business Intelligence.

W filmie zobaczycie Państwo, w jaki sposób system Comarch ERP XL pozwala zarządzać linią produkcyjną będącą sercem przedsiębiorstwa Dragon, jak firma planuje produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie klientów, jaką rolę w realizacji produkcji odgrywa moduł Comarch MES, a moduł Comarch WMS pozwala śledzić procesy logistyczne w magazynie i eliminować ewentualne błędy. Poruszyliśmy także wątek integracji z systemem typu SCADA, dzięki której zautomatyzowano procesy ewidencji produkcji.

Film zobaczycie Państwo na naszym kanale na YT:

Wystawiaj faktury cykliczne w Comarch ERP XT

 

 

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, wiesz jak żmudne może być wystawianie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu powtarzalnych faktur.

W Comarch ERP XT możesz teraz skorzystać z funkcjonalności faktur cyklicznych:

Tworzenie szablonów faktur – ustaw raz i korzystaj wielokrotnie!

Automatyczne wystawianie faktur – w wyznaczonym dniu na podstawie szablonu system automatycznie wystawi za Ciebie dokumenty

Wszystkie utworzone szablony trafiają na jedną listę – pełen przegląd w jednym miejscu.

Centrum powiadomień pokaże Ci jakie faktury są do wystawienia w danym dniu oraz informuje o przeterminowanych dokumentach.

Wstaw makra w nazwie produktu – automatyczne uzupełnianie okresu sprawdzi się idealnie w przypadku usług abonamentowych.

 

 

Zautomatyzuj proces AML i wypełniaj ustawowy obowiązek

 

 

 

Czy wiesz, że wszystkie biura rachunkowe od 2021 roku mają obowiązek wypełniania wymagań ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML)?

Na platformie Apfino stworzyliśmy rozwiązanie, które przeprowadzi Cię przez proces identyfikacji, weryfikacji, oceny ryzyka kontrahenta oraz oceny ryzyka instytucji. 

Usługa AML dla biur rachunkowych pozwala zebrać dane klienta (można nawet wysłać mu formularz do samodzielnego wypisania, by oszczędzić pracę i czas księgowych!). Następnie weryfikuje je w bazach i rejestrach publicznych, takich jak CEIDG, KRS, CRBR, listy sankcyjne UE, MSWiA, ONZ, a potem automatycznie poddaje ocenie ryzyka zgodnie z Metodyką Oceny Ryzyka. 

Załóż bezpłatne konto w Apfino, wybierz odpowiedni pakiet i wygodnie wypełniaj ustawowy obowiązek!

 

 

 

 

 

 

Platforma wszystko.pl rozpoczęła współpracę strategiczną z InPost

 

 

 

Serwis wszystko.pl poszerza możliwości logistyczne.

Twórcy platformy zakupowej Comarchu ogłosili rozpoczęcie współpracy z liderem logistycznym w Polsce, firmą InPost. Wspólne działania mają przynieść wymierne korzyści zarówno sprzedającym, jak i konsumentom. Współpraca obejmie przede wszystkim:

  • wysyłkę towarów w korzystnych cenach z wszystko.pl za pośrednictwem rozwiązań logistycznych InPost,
  • dostawę towarów do urządzeń Paczkomat® i przez kuriera,
  • organizowanie wspólnych akcji marketingowych.

To duża zmiana na plus dla użytkowników. Jeśli sprzedajesz na wszystko.pl, będziesz mógł wysyłać swoje towary po preferencyjnych stawkach, a przez to zwiększyć sprzedaż i atrakcyjność produktów. Tym samym skorzystają również konsumenci, którzy zapłacą na wszystko.pl mniej za wysyłkę paczki niż do tej pory.

Integracja sprzedających na wszystko.pl z dedykowanym rozwiązaniem InPost planowana jest na czwarty kwartał tego roku. Umożliwi ona dostęp do usług: wszystko+ InPost Kurier oraz wszystko+ InPost Paczkomat® 24/7.

Masz konto na wszystko.pl i planujesz zintegrować nowy pakiet? Żeby to zrobić, Twoim zadaniem będzie zawarcie umowy z InPost (lub podpisanie aneksu, jeśli posiadasz już taką umowę) oraz połączenie konta na platformie z kontem Menadżera Paczek InPost. Stanie się to po pozytywnej weryfikacji ze strony InPost. Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, będziesz mógł zaktualizować swoje cenniki dostaw w pakiecie wszystko+.

O starcie procesu integracji i innych istotnych kwestiach będziemy informować na bieżąco. W razie pytań skontaktuj się na sprzedawca@wszystko.pl.

AI wspiera prace na magazynie

 

 

 

 

W najnowszej wersji Comarch WMS rozbudowano istniejący mechanizm Machine Learning o opcję automatycznego przypisywania jednej, najkorzystniejszej dyspozycji dla pracownika magazynu podczas trwania jego zmiany. Dzięki temu podczas zmiany magazynier na podstawie mechanizmu AI będzie otrzymywał tylko jedno zadanie do wykonania. Po jego realizacji silnik Machine Learning dobierze i przypisze do magazyniera kolejną dyspozycję. Dodatkowo wprowadzono integrację z automatycznymi wózkami widłowymi. Dzięki temu z Comarch WMS będą wysyłane polecenia przejścia do wózka widłowego. Po wykonaniu zadania wózek widłowy będzie automatycznie przesyłał do Comarch WMS informację o zrealizowaniu zadania, np. pobraniu palety lub przeniesieniu jej w odpowiednie miejsce

 

 

 

 

Automatyzacja produkcji i magazynowania w Nerli Gruppen

 

 

 

Comarch ERP XL wspiera Nerli Gruppen, producenta osłon przeciwsłonecznych, w cyfrowej transformacji!

Gdy po latach pracy na podstawowych narzędziach i ręcznym wprowadzaniu danych, nadszedł czas na modernizację systemu IT, firma zdecydowała się na elastyczne i zintegrowane rozwiązanie –

system Comarch ERP XL.

Zgodnie z obietnicami nowy system przyniósł wiele korzyści, wśród nich m.in.:

automatyzację procesów produkcji i planowania,

automatyczne tworzenie bilansu towarów,

zwiększenie efektywności i zdolności przetwarzania zamówień o 50%.